Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

 

Fredrik Norén Generalsekreterare
Fredrik Norén
fredrik.noren@sxk.se
Mattias Kamrer
Mattias Bredberg
mattias.bredberg@sxk.se
Ewa Kansli/Sekreterare
Ewa Persson
ewa.persson@sxk.se
Crew
Föreningsadministratör
Camilla Fors
camilla.fors@sxk.se
Maud Nordell, kommunikatör Svenska Kryssarklubben Kommunikatör
Maud Nordell 
maud.nordell@sxk.se
Crew

Kansli/Medlemsservie
Mirkka Ankarkrans
mirkka.ankarkrans@sxk.se

Crew

Kansli/Medelhavsseglarna
Maria Fasth
maria.fasth@sxk.se

Jeanine Kansli/Varuförsäljning/Mässor/NFB
Jeanine Frifarare
jeanine.frifarare@sxk.se
Anneli Kansli/Webbredaktör
Anneli Ekholm
anneli.ekholm@sxk.se
Crew

Kansli Nämnden för båtlivsutbildning (NFB)
Anders Jonasson
anders.jonasson@batlivsutbildning.se