S:t Annakretsens styrelse 2016/2017

Ordförande Sekreterare

Bengt Assarsson
Tallskogsvägen 21
603 75 Norrköping
Tel. hem: 011-31 91 06
Tel. mobil: 070-347 95 51
E-post: bengt.assarsson@home.se

Bengt Dagberg
Garvaregatan 28
602 22 Norrköping
Tel. hem: 011-12 18 34
Tel. mobil: 070-324 18 31
E-post: bengt.dagberg@telia.com

Skattmästare Hamn och farledskommittén

Krister Kennryd
Lidéngatan 4 C
602 35 Norrköping
Tel. mobil: 070-279 39 04
E-post: kristerkennryd@hotmail.com

Ove Olsson
Drottninggatan 63B
602 32 Norrköping
Tel. mobil: 070-882 41 04
E-post: ove.olsson@telia.com

Uthamnskommittén Klubbkommittén

Göran Göransson
Eknäsvägen 24 603 54 Norrköping Tel.hem: 011-10 58 02
Tel. mobil: 070-859 32 30
E-post: goran.goransson@pavilionclub.se 

Jörgen Ekvall
Barrskogsvägen 14
610 20 Kimstad
Tel. mobil: 076-816 43 08
E-post: jorgen.ekvall@gmail.com

24-timmarskommittén Eskaderkommittén

Kjell Johansson
Örtugsgatan 116
603 79 Norrköping
Tel. mobil: 070-819 12 05
E-post: kjell.ortugsgatan116@gmail.com

Vakant

 

 

Aktivitetes och utbildningskommittén Qvinna Ombordkommittén

Bosse Kaliff
Bygdegatan 262
583 31 Linköping
Tel. hem: 013-21 47 01
Tel. mobil: 070-910 91 47
E-post: bosse.kaliff@passagen.se

Tina Assarsson (Adjungerad)
Tallskogsvägen 21
603 75 Norrköping
Tel. hem: 011-31 91 06
Tel. mobil: 070-572 31 69
E-post:tinaasaarsson52@hotmail.com

Båttekniska kommittén Informationskommittén

Niklas Borg
Sävsångarevägen 47
58565 Linghem
Tel. mobil: 070-815 49 73
E-post:niklas.borg@marinaman.se

Stefan Eliasson
Garvaregatan 16 G
602 21 Norrköping
Tel. hem: 011-10 42 83
Tel. mobil: 070-285 35 01
E-post:eliasson.stefan@comhem.se

Aktiviteter/Utbildning, Västervik (Adjungerad)  

Tony Wärdig
Vinbladsgatan 20
593 34 Västervik
Tel. mobil: 073-923 09 49
E-post:tony.wardig@gmail.com